Tężnia solankowa

Tężnia solankowa domowa

 

Tężnia solankowa to urządzenie, które znalazło wielu zwolenników w salonach kosmetycznych, hotelach ze strefą SPA i Wellness. Aktualnie odnalazło się również w domowej przestrzeni – to trend, który przyozdobiony jest w wiele walorów odpowiednich dla ludzkiego organizmu. Urządzenie to bowiem odpowiedzialne jest za stwarzanie leczniczego i co najważniejsze naturalnego mikroklimatu, w którym możliwe jest przeprowadzenie inhalacji solankowych. Jako doświadczony i zaufany producent, proponujemy naszym klientom tężnie solankowe, które przybierają postać drewnianej budowli, wykonanej z buku lub świerku i wyposażonej w specjalistyczną pompę. Element ten ma za zadanie rozprowadzić solankę po specjalnych wiciach.

 

Mini tężnia w domu okazuje się niezbędnym elementem przestrzeni. Powietrze, które powstaje w wyniku naturalnych ruchów wokół urządzenia, przyozdobione jest w wiele cennych mikroelementów – brom, jod, magnez, sód, potas i żelazo. Następnie cząsteczki te poprzez błony śluzowe układu oddechowego oraz samą skórę przenikają do organizmu. Zalety lecznicze, wytwarzanego mikroklimatu, porównywane są przez specjalistów do spaceru nad brzegiem morza. Nic więc dziwnego, że domowa tężnia polecana jest osobom, które borykają się z chorobami układu oddechowego. Działanie urządzenia wzmacnia również system odpornościowy.

 

Tężnia solankowa – sprawdzony producent

 

Tężnia solankowa to budowla, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób dbających o zdrowy tryb życia. Miejsce to jest odpowiednie dla alergików, osób, u których stwierdzono nerwicę, rozedmę płuc, zapalenie zatok i nadciśnienie tętnicze. Zbawiennie wpływa na samopoczucie. Dlatego też zalecana jest osobom, które w ciągu dnia narażone są na sytuacje, w których stres wysuwa się na plan pierwszy.

 

Mini tężnia w domu

 

Dlaczego coraz częściej tężnie odnajdują się w domu? Jako producent, wiemy, że nasi klienci doceniają styl i komfort tego typu urządzeń. Oszczędzają czas i pieniądze – to inwestycja w zdrowie, które jest bezcenne dla każdego z nas. Co więcej, a o tej cesze zapomina się, tężnia skutecznie nawilża pomieszczenia – to przydatne szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy powietrze jest wręcz przesuszone.

 

Tężnie solankowe. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

 

Tężnia to nie tylko efektywne urządzenie, które kusi leczniczymi walorami. To także wyjątkowy element aranżacyjny – raczy on gusta najbardziej wymagających estetów i minimalistów. Urządzenie to bowiem dopasowujemy do aktualnie obowiązujących trendów, ale również indywidualnego gustu użytkownika.